Maturitní ročníky 1978

Ročník IV. Dú – Dobývání a úprava rud a nerudných surovin

Třídní: Dana BENEŠOVÁ
  1. Bulina Jiří
  2. Čapek Zbyněk
  3. Čech Václav
  4. Černý Čestmír
  5. Černý Vladimír
  6. Dohnal Jan
  7. Faktor Karel
  1. Hešnauer Karel
  2. Kohlíček Jiří
  3. Lavička Vítězslav
  4. Král Jiří
  5. Liška Petr
  6. Máša Josef
  7. Mothejzík Luděk
  1. Račanský Karel
  2. Strnad Vojtěch
  3. Tichý Jaroslav
  4. Trokšiar Emil
  5. Tyburec Zdeněk

 

 

Ročník IV. G – Geologický průzkum a důlní měřictví

Třídní: Ing. Stanislav MELICHAR
  1. Bejček Josef
  2. Brůček Petr
  3. Dušek Karel
  4. Franěk Vít
  5. Maršálek Libor
  6. Milec Ivan
  7. Odstrčilová Světlana
  1. Pružina Petr
  2. Růžičková Ivana
  3. Rychtařík Zbyšek
  4. Sedláček Roman
  5. Sopková Vlasta
  6. Šiler Jaroslav
  7. Štička Vladimír
  1. Vyskočil Jiří
  2. Zákoucký Pavel
  3. Zderadíček Jiří
  4. Zinková Jaroslava
  5. Žagmen Petr
  6. Živor Roman

 

 

Ročník IV. SA – Strojírenství

Třídní: Milada JOUZOVÁ
  1. Bartušková Jana
  2. Blahnová Anna
  3. Boubín Jiří
  4. Dlouhý Stanislav
  5. Foltýn Jiří
  6. Havranová Eva
  7. Hock Vít
  1. Holobrada Jaroslav
  2. Hovorka Vladimír
  3. Janura František
  4. Kaiserová Vladimíra
  5. Karasová Eva
  6. Kavka Václav
  7. Kosek Vladimír
  1. Laštůvková Anna
  2. Lencová Jana
  3. Nolčová Jiřina
  4. Petrusová Svatava
  5. Šneberková Ivana

 

 

Ročník IV. SB – Strojírenství

Třídní: Jan ŠVANDRLÍK
  1. Keller Antonín
  2. Kliment František
  3. Kozák Vlastimil
  4. Kubelka Michal
  5. Müller František
  6. Novák Libor
  7. Nosek Oldřich
  1. Petráň Vladimír
  2. Řídký Jaromír
  3. Srp Vladimír
  4. Süssmilich Milan
  5. Šála Miroslav
  6. Tůma Jiří
  7. Urban Miloš
  1. Větrovský Zdeněk
  2. Vodička Jiří
  3. Vondrášek František
  4. Vopička Miroslav
  5. Zapletal Jiří

 

 

Ročník IV. SV – Strojírenství (vyučení)

Třídní: Ing. Otakar FAJFR
  1. Černý Lubomír
  2. Červenka Václav
  3. Fedor Josef
  4. Fiřt Zdeněk
  5. Frýbert Josef
  6. Hrdlička Václav
  7. Karas František
  8. Kout Bohumil
  9. Kratochvíl Jiří
  10. Krejčí Vladimír
  11. Langhans Jan
  1. Lazna Václav
  2. Matějka Josef
  3. Milý Miloslav
  4. Novák Josef
  5. Paták Josef
  6. Pechar Miroslav
  7. Procházka Miroslav
  8. Rambousek Luděk
  9. Rosenbaum Pavel
  10. Slepička Miroslav
  11. Stočes Zdeněk
  1. Svatoň Karel
  2. Šedivý Miloslav
  3. Šedivý Pavel
  4. Tábor Milan
  5. Toman František
  6. Vaň Vojtěch
  7. Vodňanský Jiří
  8. Volf Jiří
  9. Volf Václav
  10. Vondrášek Miloslav
  11. Voříšek Jaroslav

 

 

1,797x celkem (od 6.12.2013), 2x dnes