Maturitní ročníky 1977

Ročník IV. Dú – Dobývání a úprava rud a nerudných surovin

Třídní: Ing. Arnošt HAVRLÍK
  1. Batelka Jan
  2. Bura Tomáš
  3. Černý Čestmír
  4. Hornof Zdeněk
  5. Hudeček Petr
  6. Krbec Jiří
  1. Litomiský Martin
  2. Morávek Ivan
  3. Novák Vlastimil
  4. Otrusina Stanislav
  5. Růžička Miroslav
  6. Ryšavý Vlastimír
  1. Šíma Dalibor
  2. Tůma Josef
  3. Volf Josef
  4. Voltr Jaroslav
  5. Zeisek Zdeněk

 

 
Ročník IV. H – Hutnictví neželezných kovů

Třídní: Ing. Arnošt HAVRLÍK
  1. Čadková Věra
  2. Chlup Oldřich
  3. Klimešová Jaroslava
  4. Maříková Jitka
  5. Melichar Stanislav
  6. Naxerová Dana
  1. Hlavín Jiří
  2. Novotná Zdenka
  3. Peták Jaroslav
  4. Pokorná Olga
  5. Poslušný Václav
  6. Svatoň Karel
  1. Štván Jiří
  2. Šustr Vlastimil
  3. Tůmová Blanka
  4. Vejmělek Zdeněk

 

 

Ročník IV. G – Geologický průzkum a důlní měřictví

Třídní: Maria ZUBALÍKOVÁ
  1. Bernáth Vilém
  2. Dufek René
  3. Fišer Václav
  4. Havlenová Blanka
  5. Hlávka Jiří
  6. Hrabec Zbyněk
  7. Kolková Magda
  1. Lauko Vladimír
  2. Neubauer Vlastimil
  3. Novotný Zdeněk
  4. Padevět Vítězslav
  5. Richtermoc Jaroslav
  6. Sláma Miroslav
  7. Slavík Zdeněk
  1. Šebek Zdeněk
  2. Šichová Vladimíra
  3. Štádler Josef
  4. Šturek Vilém
  5. Vonášek Pavel
  6. Zajíček Petr

 

 

Ročník IV. SA – Strojírenství

Třídní: Oldřich ŠTEFAN
  1. Brchel Emanuel
  2. Broum Václav
  3. Bruckner Josef
  4. Bureš Milan
  5. Doležal Jaromír
  6. Drnovec Radovan
  7. Fořtová Marie
  8. Froněk Pavel
  1. Hampl Jiří
  2. Hassmann Jan
  3. Hatala Pavel
  4. Havej Vasil
  5. Hes Miloslav
  6. Holý Ota
  7. Hrušovský Ivo
  8. Janeček Jaroslav
  1. Kadlec Milan
  2. Kašpárková Václava
  3. Kašuba Jiří
  4. Nováková Ivana
  5. Oborníková Zdenka
  6. Podlena František
  7. Skalová Hana

 

 

Ročník IV. SB – Strojírenství

Třídní: František PŘEROVSKÝ
  1. Hnilička Karel
  2. Klozar Jiří
  3. Kluger Miroslav
  4. Kočí Miloslav
  5. Komorous Miroslav
  6. Kraus Libor
  7. Michálek Vratislav
  1. Mikeš Jan
  2. Pilous Jiří
  3. Ptáčník Miroslav
  4. Soukup Ladislav
  5. Sůva Jiří
  6. Šalda Ladislav
  7. Šimek Jiří
  1. Šimr Jan
  2. Tršo Milan
  3. Ungr Jan
  4. Vejmelka Petr
  5. Zálešák Lubomír

 

 

Ročník IV. SV – Strojírenství (vyučení)

Třídní: Ing. Jaruška SIGMUNDOVÁ
  1. Anýž Zdeněk
  2. Bílek Vladimír
  3. Cigánek Milan
  4. Češka Jiří
  5. Dubnický Vladislav
  6. Gerle Zdirad
  7. Klimeš Miloslav
  8. Kopecký Ladislav
  1. Krňanský Zdeněk
  2. Krosnář František
  3. Kumst František
  4. Labský Antonín
  5. Mach Pavel
  6. Malecký František
  7. Mařánek Jiří
  8. Moravec Václav
  1. Palek Miloslav
  2. Pejsar Václav
  3. Pfleger František
  4. Petráň Karel
  5. Polák Josef
  6. Slezák Miloš
  7. Šenk Vladimír

 

 

1,834x celkem (od 6.12.2013), 1x dnes