Maturitní ročníky 1974

Ročník IV. Dú – Dobývání a úprava rud a nerudných surovin

Třídní: Ing. Stanislav MELICHAR
  1. Bauman Tomáš
  2. Bláha Jan
  3. Cílek Václav
  4. Čížek Stanislav
  5. Klouda Vladimír
  6. Kodytek Karel
  7. Kot Miloš
  1. Kropáček Václav
  2. Liska Josef
  3. Misík Petr
  4. Pícha Jaroslav
  5. Roušar František
  6. Rychlý Josef
  7. Ryšavý Jaroslav
  1. Řehka Jiří
  2. Stoklasa František
  3. Šich Jiří
  4. Šíma Miroslav
  5. Vojíř Michael
  6. Zrůst Bohumil

 

 

Ročník IV. H – Hutnictví neželezných kovů

Třídní: Ing. Arnošt HAVRLÍK
  1. Bečvářová Ivana
  2. Bedřichová Růžena
  3. Cúth Ladislav
  4. Glaserová Hana
  5. Humlová Lada
  1. Mothejzíková Dana
  2. Müller Jan
  3. Patočka Rudolf
  4. Mašková Milena
  5. Roškot Milan
  1. Šalátová Dagmar
  2. Šárová Alena
  3. Trnková Daniela
  4. Vojtová Magdalena
  5. Vaněk Václav

 

 

Ročník IV. SA – Strojírenství

Třídní: Karel KOLIANDR
  1. Bartoš Stanislav
  2. Boháč Milan
  3. Cigánek Zdeněk
  4. Čadek Vladimír
  5. Čermák Richard
  6. Dvořáková Helena
  7. Fiala Pavel
  8. Filip Jiří
  9. Gablovský Josef
  10. Habr Bohumír
  1. Hložanka Robert
  2. Kadeřábek Petr
  3. Kočí Miloslav
  4. Komínek Miroslav
  5. Kopecká Jana
  6. Kostka Jaroslav
  7. Krajíček Ladislav
  8. Matějka Karel
  9. Mrázek Karel
  10. Nevara Josef
  1. Pechar Stanislav
  2. Rejzl Viktor
  3. Severa Radim
  4. Šebek Ladislav
  5. Špačková Zdenka
  6. Tomáš Jaroslav
  7. Trkovská Jaroslava
  8. Zimová Václava

 

 

Ročník IV. SB – Strojírenství

Třídní: Ing. Zbyněk ŘÍHA
  1. Buben Petr
  2. Bušek Luboš
  3. Cihlář Jiří
  4. Černý Václav
  5. Fousek Flastimil
  6. Grünbauer Jiří
  7. Horák Miroslav
  8. Horniš Stanislav
  9. Chromý Jan
  10. Kresl Jaroslav
  1. Křemen Miloš
  2. Kuchařík Emil
  3. Kupka Roman
  4. Kuta Pavel
  5. Maxa Bohumil
  6. Mezera Milan
  7. Novotný Karel
  8. Proche Leopold
  9. Roušal Miloslav
  10. Simon Miloslav
  1. Skopal Jiří
  2. Smolka Antonín
  3. Synek Jiří
  4. Štverák František
  5. Tršo Ludvík
  6. Tymich Jan
  7. Valenta Antonín
  8. Vandas Bohumil
  9. Vašků Lubomír
  10. Werner Oldřich

 

 

1,906x celkem (od 6.12.2013), 2x dnes