Maturitní ročníky 1972

Ročník IV. G – Geologický průzkum a důlní měřictví

Třídní: Rudolf LUKEŠ
  1. Bártek Josef
  2. Brekler Václav
  3. Habada Vítězslav
  4. Hrubý Tomáš
  5. Hřídelová Jaroslava
  6. Chvátal Josef
  7. Jašková Helena
  8. Kos Miroslav
  1. Koudela Václav
  2. Kraus Jiří
  3. Milcová Danuše
  4. Novák Vojtěch
  5. Pašek Miroslav
  6. Pelikán Václav
  7. Staněk Stanislav
  8. Strouhal Josef
  1. Suk Miroslav
  2. Sýkora Václav
  3. Štětina František
  4. Šustr Zdeněk
  5. Vrátný Jaroslav
  6. Ziková Olga

 

 

Ročník IV. H – Hutnictví neželezných kovů

Třídní: Ing. Arnošt HAVRLÍK
  1. Baloun Jiří
  2. Bláhová Milena
  3. Brchelová Jaroslava
  4. Čajková Blanka
  5. Čuřín Jaroslav
  6. Engelová Libuše
  7. Fulín Petr
  8. Hála Josef
  9. Havlena Jiří
  1. Chlastáková Jiřina
  2. Kabíček Lubomír
  3. Kadlec Stanislav
  4. Kordule Vratislav
  5. Koza Antonín
  6. Kunický Zdeněk
  7. Kšánová Miloslava
  8. Křenek Leoš
  9. Loucký Tomáš
  1. Michálek Karel
  2. Nesvedová Marie
  3. Oktábec Petr
  4. Plavec Václav
  5. Soukupová Ivana
  6. Šeflová Radoslava
  7. Tomášková Jitka
  8. Vančata František
  9. Volavková Miloslava

 

 

Ročník IV. SA – Strojírenství

Třídní: Ing. Vladimír BAIER
  1. Adam Jiří
  2. Babínek Jiří
  3. Batík Jan
  4. Bláha František
  5. Boháček Pavel
  6. Bolina Miloslav
  7. Broum Miloslav
  8. Brožík Aljoša
  9. Bureš Jaroslav
  10. Burian František
  11. Dráb Bohumil
  1. Dražan Jaroslav
  2. Drechsler Pavel
  3. Dvořák Zdeněk
  4. Fiala Jiří
  5. Filipec Stanislav
  6. Hájek Miloslav
  7. Holý Milan
  8. Horák Ladislav
  9. Husák Jiří
  10. Jeřábek Zdeněk
  11. Kačer Vladimír
  1. Karel Stanislav
  2. Kohout Slavomil
  3. Krotil Zdeněk
  4. Kukačka Vratislav
  5. Kupka Jaroslav
  6. Lebeda Milan
  7. Liebner Jiří
  8. Linhart Jiří
  9. Liška František

 

 

Ročník IV. SB – Strojírenství

Třídní: Oldřich ŠTEFAN
  1. Fortelka Luděk
  2. Holingerová Věra
  3. Hrubý Václav
  4. Mikšátko Přemysl
  5. Nečas Jiří
  6. Nevrtal Jan
  7. Novák Antonín
  8. Novotný Jiří
  9. Obuch Milan
  10. Pekárková Hana
  11. Pfau Jiří
  12. Pleticha Miroslav
  1. Pouč František
  2. Radoušek František
  3. Sadílek František
  4. Smolka Josef
  5. Spálenka Karel
  6. Svoboda Václav
  7. Šimun Zdeněk
  8. Šmíd Miroslav
  9. Šrámek František
  10. Šrámek Ladislav
  11. Šrain Miroslav
  12. Štětina Josef
  1. Trkovský Josef
  2. Ulbertová Hana
  3. Veselý Jaroslav
  4. Vinš Vladimír
  5. Vítek Josef
  6. Vyhnánek Jiří
  7. Zajíček Vladimír
  8. Závodný Jindřich
  9. Zelenková Květa
  10. Žitník Pavel

 

 

1,306x celkem (od 6.12.2013), 3x dnes