Maturitní ročníky 1971

Ročník IV. G – Geologický průzkum a důlní měřictví

Třídní: Zdeněk PETŘEK
  1. Bárta Jiří
  2. Boháčková Dagmar
  3. Dojivová Zdeňka
  4. Duben Aleš
  5. Hendrychová Libuše
  6. Holovko Dimitrij
  7. Kolenčíková Zdenka
  1. Kostková Dagmar
  2. Kraft Jiří
  3. Kraj Josef
  4. Kučera Antonín
  5. Málková Olga
  6. Marcín Milan
  7. Minařík Antonín
  1. Piorecká Eva
  2. Rosa Rostislav
  3. Sýkora Jan
  4. Švec Gustav
  5. Tůma Stanislav
  6. Vogelová Dagmar

 

 

Ročník IV. H – Hutnictví neželezných kovů

Třídní: Josef CERMAN
  1. Behemská Eva
  2. Bezkočková Eva
  3. Bláhová Milena
  4. Břendová Blanka
  5. Burianová Milena
  6. Franěk František
  7. Griz Michal
  8. Havelka Vladislav
  1. Kadlec Jaroslav
  2. Kantor Petr
  3. Kříček František
  4. Kůs Jiří
  5. Pazderníková Miluše
  6. Pechková Ludmila
  7. Průšková Alena
  8. Příman Vojtěch
  1. Rosenbaumová Jitka
  2. Růžičková Bohumila
  3. Sobotková Blanka
  4. Sodomka Jiří
  5. Šourek Josef
  6. Šperl Zdeněk
  7. Štěpánková Jitka
  8. Švábová Jana

 

 

Ročník IV. SA – Strojírenství

Třídní: Karel KOLIANDR
  1. Adamec Ivan
  2. Bernat Petr
  3. Dušek Ladislav
  4. Gavalec Milan
  5. Gonos Petr
  6. Hájek Zdeněk
  7. Hejnic Jiří
  8. Holý Miroslav
  9. Hovorka Milan
  10. Jeřábek Jaroslav
  11. Jezl František
  12. Jiřáček František
  1. Jungbauer Václav
  2. Kabíček Jan
  3. Kohout Miloslav
  4. Kopecký Pavel
  5. Krákora Jiří
  6. Krejčí Bohumil
  7. Kubík Josef
  8. Kuník František
  9. Liška František
  10. Matějka Josef
  11. Mergl Jiří
  12. Mikeš Václav
  1. Milec Jiří
  2. Müller Václav
  3. Noha Otakar
  4. Novotný Jan
  5. Ondráček Jiří
  6. Plachý Jaroslav
  7. Potenec Milan
  8. Prášil Jiří
  9. Proskočil František
  10. Růžička Milan
  11. Wiktora Karel
  12. Šubrt Michal

 

 

Ročník IV. SB – Strojírenství

Třídní: Ing. Zbyněk ŘÍHA
  1. Bednářová Dagmar
  2. Boubelíková Jana
  3. Bláha Jindřich
  4. Čapík Milan
  5. Daňhelková Jitka
  6. Fairaislová Hana
  7. Falcová Eva
  8. Feltová Alena
  9. Cheníček Ota
  10. Chovancová Jiřina
  11. Jeníková Milena
  12. Kárníková Miloslava
  13. Kovalský Ivan
  1. Kšandová Marie
  2. Machová Danuše
  3. Nacházelová Jaroslava
  4. Poláková Vlasta
  5. Růžičková Marie
  6. Sauer Jaroslav
  7. Sedláček Václav
  8. Sklenář Václav
  9. Souček Jaroslav
  10. Spilka Pavel
  11. Šípová Jaroslava
  12. Šlapáková Zdenka
  13. Šrain Pavel
  1. Štětka Josef
  2. Táborský Karel
  3. Tesaříková Marta
  4. Teska Slavomil
  5. Traxler Jiří
  6. Triner Jiří
  7. Uhlíková Emílie
  8. Větrovský Vladimír
  9. Vimr Josef
  10. Vondráček Josef
  11. Votruba Lubomír
  12. Weigertová Libuše

 

 

1,809x celkem (od 6.12.2013), 1x dnes