Maturitní ročníky 1968

Ročník IV.D – Dobývání ložisek rudných

Třídní: Karel KOLIANDRKarel KOLIANDR
  1. Bártík Horymír
  2. Brožek Jiří
  3. Čada Jiří
  4. Černý Václav
  5. Havlíček Jaroslav
  6. Kamenický Stanislav
  1. Matějů Pavel
  2. Novotný Otakar
  3. Rataj Petr
  4. Rýdl Jan
  5. Skalický Ivo
  6. Slunčík Josef
  1. Stoulil František
  2. Šedivý Miloslav
  3. Šimůnek Jaromír
  4. Tyll Jaroslav
  5. Valášek Zdeněk

 

 

Ročník IV. Dú – Dobývání a úprava rud a nerudných surovin

Třídní: Miroslav ČÍHAL
  1. Blažková Květa
  2. Doležalová Věra
  3. Dřevo Josef
  4. Friedmann Jiří
  5. Hanusková Jarmila
  6. Havelková Hana
  7. Havelková Helena
  8. Jarolímková Růžena
  9. Jelenová Drahomíra
  10. Kacovská Růžena
  1. Kaňková Věra
  2. Kindlová Jaroslava
  3. Koubský Miroslav
  4. Tesaříková Ivana
  5. Melkesová Vlasta
  6. Mornštajn Bohuslav
  7. Nekolný Oto
  8. Nováček Pavel
  9. Nový Vladimír
  10. Paulíček Josef
  1. Lišková Jaroslava
  2. Rojíková Jana
  3. Soukup Ladislav
  4. Spilka Jiří
  5. Šimek Petr
  6. Škoda Zdeněk
  7. Valkoun Miroslav
  8. Vondruška Jiří
  9. Tkáčik Josef

 

 

Ročník IV.G – Geologie

Třídní: Rudolf LUKEŠ
  1. Altmann Jaroslav
  2. Bláha Vladimír
  3. Bouřová Jarmila
  4. Břicháčková Anna
  5. Ciprínová Vladana
  6. Černoch Václav
  7. Dušek Pavel
  8. Fengl Milan
  1. Hrkalová Anna
  2. Janda Jiří
  3. Ježková Milada
  4. Jirman Jaroslav
  5. Kočová Milena
  6. Komaško Alexandr
  7. Kratochvílová Petra
  8. Mareš Zdeněk
  1. Masner Bořek
  2. Pekárek Petr
  3. Šatrová Jana
  4. Roch Štefan
  5. Sobotková Miroslava
  6. Straka Eduard
  7. Tuzar Bohumil
  8. Veselá Jaroslava

 

 
Ročník IV. H – Hutnictví neželezných kovů

Třídní: Ing. Karel HORNÝ
  1. Borovička Jiří
  2. Bulina Josef
  3. Býčková Ludmila
  4. Falcníková Jana
  5. Formánková Ivana
  6. Kňap Karel
  7. Kočí Petr
  8. Kohout Jiří
  9. Křivský František
  10. Kuchařová Věra
  1. Mašková Alena
  2. Motlová Jarmila
  3. Oktábcová Zdenka
  4. Pikeš Vladimír
  5. Raďáková Eva
  6. Říha Jan
  7. Saksl Karel
  8. Slámová Květuše
  9. Sobotková Květuše
  10. Sochorová Alena
  1. Soukupová Marie
  2. Šedivá Vlasta
  3. Špinka František
  4. Šťástková Vlasta
  5. Štukheilová Věra
  6. Tomšovský Václav
  7. Trefná Marie
  8. Vondrášek Jaroslav
  9. Vošmiková Jaroslava
  10. Vrba Ludvík

 

1,733x celkem (od 6.12.2013), 1x dnes