Maturitní ročníky 1965

Ročník 4.A – Dobývání ložisek rudných

Třídní: Ing. Vladimír BAIER
  1. Bartoš Miloslav
  2. Černošek jiří
  3. Diviš Josef
  4. Dlask Josef
  5. Dorn Antonín
  6. Drechsler Josef
  7. Havelka Jan
  1. Huml Ivan
  2. Chvátal Jiří
  3. Jarůšek Václav
  4. Ježek František
  5. Kyselka Miloslav
  6. Maxa Eduard
  7. Monček Ladislav
  1. Planer Tomáš
  2. Šefrna Karel
  3. Šmůla František
  4. Vlach Karel
  5. Vojíř Vladimír
  6. Vondrášek Jiří

 

 

Ročník IV. G – Geologie

Třídní: Ing. Karel HORNÝ
  1. Bauer Ladislav
  2. Čepová Věra
  3. Drábek Milan
  4. Folprecht Jiří
  5. Halík Oldřich
  1. Hejduk Pavel
  2. Kočí Jiří
  3. Machart Jiří
  4. Melichar Miloslav
  5. Nožičková Anna
  1. Pěkný Vladimír
  2. Pfeifer Jan
  3. Prigl Petr
  4. Staněk Tomáš
  5. Trch Lubomír

 

 

Ročník IV. M – Důlní měřictví

Třídní: František PETRLÍK
  1. Čarek Vladimír
  2. Habart Václav
  3. Kratochvílová Květa
  1. Mates Martin
  2. Míka Václav
  3. Novotný Pavel
  1. Petrák Jaroslav
  2. Plička Václav
  3. Trojánek Zdeněk

 

 

VEČERNÍ STUDIUM: V. HOR – Dobývání ložisek rudných

Třídní: Oldřich ŠTEFAN
  1. Bílek Josef
  2. Holub Josef
  3. Kučera Miroslav
  4. Králík Josef
  5. Milner Jiří
  1. Písař František
  2. Rákosník Jiří
  3. Siegel Rudolf
  4. Sedloň Zdeněk
  5. Sýbek Josef
  1. Šmerda Miroslav
  2. Šulcová Anna
  3. Šrámek Ivo
  4. Tošovský Josef

 

 

VEČERNÍ STUDIUM: V. STR – Strojírenská technologie

Třídní: Karel KOLIANDR
  1. Adamová Olga
  2. Došlý Rudolf
  3. Hlaváč Jan
  4. Holovko Dimitrij
  5. Hůla Josef
  6. Ježek Josef
  7. Maršík Josef
  1. Nauč Petr
  2. Pecka Jaroslav
  3. Průša Ladislav
  4. Ptáček Rudolf
  5. Rybníček Jaroslav
  6. Sadílek Václav
  7. Sirotek František
  1. Skořepa Rostislav
  2. Sedláček Oldřich
  3. Šmíd Josef
  4. Štejnar Jaroslav
  5. Záruba Tomáš

 

 

VEČERNÍ STUDIUM: V. STR (Rožmitál) – Strojírenství

Třídní: Ing. SCHMIDT
  1. Dušek Jiří
  2. Hrdina Josef
  3. Hupák Ladislav
  4. Chvalník Josef
  5. Jaeger Bohumil
  1. Janoušek Alois
  2. Koša Pavel
  3. Lajbl Lutobor
  4. Polák František
  5. Polák Josef
  1. Pour František
  2. Pour Josef
  3. Stupka Václav
  4. Vyskočil Zdeněk

 

 

VEČERNÍ STUDIUM: V. STV – Pozemní stavby

Třídní: Ing. Vítězslav VAUMUND
  1. Havelka Bohuš
  2. Hochman Miloslav
  3. Jech Jaroslav
  1. Melmuk Zdeněk
  2. Štěrbanovský Juraj
  3. Škroud Jaroslav
  1. Tůma Milan
  2. Vinduška Eduard
  3. Ziovský Terpo

 

 

VEČERNÍ STUDIUM: V. (Dobříš) – Mechanická technologie kožedělného průmyslu

Třídní: Jaroslav TLAPÁK
  1. Drechsler Josef
  2. Fiala František
  3. Fiala Milan
  4. Krška Jan
  5. Kubátová Vladimíra
  1. Mrázková Jana
  2. Pechač Stanislav
  3. Pinka Ivo
  4. Plevka Václav
  5. Šeflová Marie
  1. Šídlo Vladimír
  2. Štefanová Antonie
  3. Tesárek Karel
  4. Trejrová Marie

 

 

DÁLKOVÉ STUDIUM: V.DS – Dobývání ložisek rudných

Třídní: Ing. Vladimír BAIER
  1. Filip Vlastimil
  2. Hrbek František
  3. Chromeček Ladislav
  4. Jánský Vladimír
  5. Klíma Ladislav
  6. Knajfl Lubomír
  1. Lébl Jindřich
  2. Medvěd Karel
  3. Palouček Jiří
  4. Pišta Rudolf
  5. Pochop František
  6. Trokšiar Emil
    Turek Zdeněk
  1. Vitásek Josef
  2. Vojtek Jan
  3. Zelenka Jiří
  4. Zeman Ladislav

 

 

DÁLKOVÉ STUDIUM: Geologie

Třídní: Zdeněk PETŘEK
  1. Heřman František
  2. Kápar František
  3. Kopecký Jiří
  4. Kordule Václav
  5. Krotký Václav
  1. Malcová Eva
  2. Melichar Václav
  3. Pekař Otakar
  4. Prouzová Libuše
  5. Průcha Roman
  1. Rejnová Jindra
  2. Řeháčková Olga
  3. Trefný Jiří
  4. Trojan Čeněk

 

 

EXTERNÍ STUDIUM: Geologie

  1. Daňková Hana
  1. Hlavík Josef

 

1,794x celkem (od 6.12.2013), 2x dnes