Maturitní ročníky 1964

Ročník 4.A – Dobývání ložisek rudných

Třídní: Jan DVOŘÁK
  1. Berchtold Zdeněk
  2. Brůžek František
  3. Burian Ladislav
  4. Coufal Jan
  5. Donát Jan
  6. Hejnic Otto
  7. Himl Rudolf
  8. Ježek Jiří
  9. Kaňka Zdeněk
  1. Kolář Ladislav
  2. Kubát Miroslav
  3. Máčal Zdeněk
  4. Němec Václav
  5. Pátek Václav
  6. Petrášek Pavel
  7. Plzák Miloslav
  8. Pohořelský Zdeněk
  9. Požár Miloslav
  1. Pšenička Antonín
  2. Smereka Emil
  3. Smetana Stanislav
  4. Suchan Květoš
  5. Škoda Zdeněk
  6. Terš Antonín
  7. Vítámvás Bohuslav
  8. Volf Karel
  9. Weigert Karel

 

 

Ročník IV.B – Úprava užitkových nerostů

Třídní: Ing. Karel HORNÝ
  1. Beneš Karel
  2. Beran Jan
  3. Brožová Věra
  4. Buriánková Marcela
  5. Daňhelka Kamil
  6. Frýba Pavel
  7. Handl Miroslav
  8. Havlíček Václav
  9. Hrubec Pavel
  10. Humlová Květuše
  1. Chlumecká Marie
  2. Kolář František
  3. Kolingerová Růžena
  4. Králová Liběna
  5. Kuklíková Věra
  6. Laňar Jiří
  7. Lužický Jiří
  8. Márová Olga
  9. Odehnal Jaroslav
  10. Petr Jiří
  1. Píša Václav
  2. Podlenová Bohdana
  3. Pokorná Blanka
  4. Sokol Jiří
  5. Staněk Jaromír
  6. Tomášek Miroslav
  7. Vaňková Jana
  8. Zezulka Jaroslav
  9. Žitný Václav

 

 

Ročník IV.G – Geologie

Třídní: Amálie MAREŠOVÁ
  1. Bábíček Stanislav
  2. Boček Karel
  3. Ciprýn Josef
  4. Černoušek Michael
  5. Černý Vladimír
  6. Franta Jindřich
  7. Fiřt Josef
  8. Flekna Bohuslav
  9. Havel Jan
  10. Jech Jan
  1. Kroupa Josef
  2. Kříž Tomáš
  3. Kubát Václav
  4. Landa Ivan
  5. Lantora Pavel
  6. Legát Josef
  7. Lorenc Miroslav
  8. Lukeš Jaromír
  9. Mrázek Jiří
  10. Nepala Jiří
  1. Sibera Václav
  2. Sobotka Jan
  3. Šilhan Ladislav
  4. Šindelář Milan
  5. Tylich Miroslav
  6. Uherka Miroslav
  7. Váně Pavel
  8. Vávra Arnošt
  9. Veselý Vlastimil
  10. Vodenka Jan

 

 

VEČERNÍ STUDIUM: V. HOR – Dobývání ložisek rudných

Třídní: Oldřich ŠTEFAN
  1. Bernášek Josef
  2. Halada František
  3. Jarásek Augustin
  4. Kaderka Miroslav
  5. Kořínek Josef
  1. Měrák Jaroslav
  2. Měrka Eduard
  3. Mlnařík Miroslav
  4. Moravčík Milan
  5. Řehák Imrich
  1. Shrbený Kajetán
  2. Schreier Jan
  3. Strnad Stanislav
  4. Vošmik Jaroslav

 

 

VEČERNÍ STUDIUM: V. STR – Strojírenská technologie

Třídní: Karel KOLIANDR
  1. Bláha Josef
  2. Bogdáň Eugen
  3. Dražan Jiří
  4. Dvořák Antonín
  5. Hadač Václav
  6. Krejčíř Jan
  7. Majer František
  1. Malý František
  2. Matějů Stanislav
  3. Mejzr Jiří
  4. Mráz Jaroslav
  5. Pangl Antonín
  6. Sirotek Jiří
  7. Sosnovec Alois
  1. Šmejkal Zdeněk
  2. Štěpánek František
  3. Vobr Stanislav
  4. Vojíř František
  5. Zábrodský Josef

 

 

VEČERNÍ STUDIUM: V. STR (Rožmitál) – Strojírenská technologie

Třídní: Ing. SCHMIDT
  1. Brda Jiří
  2. Folta Miroslav
  3. Hruška Jaroslav
  4. Kučera Václav
  5. Květoň Adolf
  1. Květoň Eduard
  2. Málek Pavel
  3. Němec Václav
  4. Pour Josef
  5. Schäfert Jiří
  1. Trčka Robert
  2. Třeška Ladislav
  3. Vimr Josef
  4. Voříšek Jan

 

 

VEČERNÍ STUDIUM: V. STV – Občanské a průmyslové stavby

Třídní: Ing. Vítězslav VAUMUND
  1. Bureš Václav
  2. Guta Václav
  3. Hofmeister Václav
  4. Kadlec František
  1. Karlová Věra
  2. Soukup Rudolf
  3. Tomsa Václav
  4. Vitvar Ladislav
  1. Vylita Václav
  2. Vítek Milan

 

 

VEČERNÍ STUDIUM: V. ELE – Výroba a rozvod elektrické energie

Třídní: Ing. Jaroslav ŠTANC
  1. Beneš Josef
  2. Borecký Vladimír
  3. Hakl František
  4. Kříž Karel
  1. Leis Václav
  2. Leiš Vladislav
  3. Molnárová Taťana
  4. Ryčl Antonín
  1. Šimr Jan
  2. Šmejkal Josef
  3. Vlková Jaroslava
  4. Zajíček Josef

 

 

DÁLKOVÉ STUDIUM: V.DS – Dobývání ložisek rudných

Třídní: Ing. Vladimír BAIER
  1. Bak Zdeněk
  2. Bořan František
  3. Brzek Zdeněk
  4. Beran Stanislav
  5. Císař Jiří
  6. Doležal Karel
  7. Gajdušek Josef
  8. Houska Josef
  9. Hrabák Miloslav
  10. Hruška Věnceslav
  1. Hron Ivan
  2. Jambor Jindřich
  3. Kalina Ladislav
  4. Král Vladimír
  5. Lomnický Václav
  6. Lúdík Vojtěch
  7. Maudr Stanislav
  8. Mára Jan
  9. Musil Bořivoj
  10. Rynda Vlastimil
  1. Sakař Stanislav
  2. Soběslavský Václav
  3. Stuchlík Jan
  4. Šaman Alexandr
  5. Špaček Jan
  6. Šustr Jaroslav
  7. Tomášek František
  8. Ing.Tesař Otakar
  9. Veselý Bohumil
  10. Vondra František

 

 

EXTERNÍ STUDIUM: Geologie

  1. Doležalová Stanislava
  2. Kotrnoch Karel
  1. Kvarda Zbyněk
  2. Pertlíková Miloslava

 

 
EXTERNÍ STUDIUM: Úprava užitkových nerostů

  1. Podlešáková Marcela
  2. Šmídová Jana
  1. Svoboda Alois
  2. Vohradská Vlasta

1,655x celkem (od 6.12.2013), 2x dnes