Maturitní ročníky 1963

Ročník 4.A – Dobývání ložisek rudných

Třídní: Ing. Karel ODSTRČIL
  1. Braum Miroslav
  2. Brůžek Eduard
  3. Bukovský Josef
  4. Čermák Stanislav
  5. Čertík Miroslav
  6. Čtvrtníček Alois
  7. Dušek Oldřich
  8. Eliáš Karel
  9. Endlicher Miroslav
  10. Gruntorád Ladislav
  11. Holubec Bohumil
  1. Horáček Jaroslav
  2. Chlachula Miroslav
  3. Jedlička Jiří
  4. Kozák František
  5. Krejzar Rudolf
  6. Majer Jaroslav
  7. Matz Miloš
  8. Mlavec Jiří
  9. Mrvík Otakar
  10. Neděla Petr
  11. Novák Oldřich
  1. Oktábec Václav
  2. Pekárek Karel
  3. Prokš František
  4. Synková Alexandra
  5. Švaříček Karel
  6. Tichý Josef
  7. Uhlík Stanislav
  8. Vršecký Vladimír
  9. Zeman Rudolf

 

 

Ročník 4.B – Dobývání ložisek rudných

Třídní: Karel KAŠPAR
  1. Burda Zdeněk
  2. Bešťák Václav
  3. Cajthaml Jaromír
  4. Hadač Alois
  5. Havlíček Jan
  6. Chrastina Svatopluk
  7. Ivančo Milan
  8. Kudláč Jan
  9. Kundrát Milan
  1. Mareš Václav
  2. Maťha Rudolf
  3. Naď Vladislav
  4. Novák Jiří
  5. Oktábec Zdeněk
  6. Opočenský Jaroslav
  7. Peuker Karel
  8. Pintner Josef
  9. Přívora Josef
  1. Šafránek Pavel
  2. Štěrbák Alexandr
  3. Tetour Jan
  4. Veselý Stanislav
  5. Vybíral Jiří
  6. Wohlmut Ladislav
  7. Žatečka Ladislav

 

 

Ročník IV.G – Geologie

Třídní: Zdeněk PETŘEK
  1. Březina Jiří
  2. David Jiří
  3. Dražanová Alena
  4. Dušek Jan
  5. Falc Zdeněk
  6. Gerlich Miroslav
  7. Hampl Vladimír
  8. Hlaváček Augustin
  9. Houska Bohumil
  10. Jarolímková Milada
  11. Jirák Karel
  12. Jizba Vladimír
  1. Kaas Karel
  2. Kahoun Emanuel
  3. Karasová Zdeňka
  4. Kryštof Vítězslav
  5. Křepela Miroslav
  6. Lantora Milan
  7. Marešová Jana
  8. Matlach Josef
  9. Matunová Irena
  10. Milec Bohuslav
  11. Milcová Anna
  12. Němec Josef
  1. Novák Václav
  2. Petr Jiří
  3. Pletánek Zdeněk
  4. Pravda Pavel
  5. Sklenář Josef
  6. Synáč Václav
  7. Šprysl Josef
  8. Šrogl Tomáš
  9. Toman Oldřich
  10. Varcoller Kamil
  11. Vrtěl Milan
  12. Zeman Jaroslav

 

 

VEČERNÍ STUDIUM: V. STR – Strojírenství

Třídní: Ing. Karel HORNÝ
  1. Dvořák Antonín
  2. Folta Karel
  3. Fürbach Jan
  4. Gireth Ján
  1. Kuchař František
  2. Lopata Jaromír
  3. Nachtigal Ladislav
  4. Petrášek Václav
  1. Slezák Václav
  2. Škornička Petr
  3. Teifert Čestmír
  4. Vimmer Vladimír

 

 

DÁLKOVÉ STUDIUM: V.DS – Dobývání ložisek rudných

Třídní: Ing. Karel ODSTRČIL
  1. Dörfl Ladislav
  2. Eichler Jaroslav
  3. Fencl Zdeněk
  4. Hondlík Jaroslav
  5. Jedlička František
  6. Kopeček Lubomír
  7. Kováčik Karol
  8. Kuhn Pavel
  1. Mach Miloslav
  2. Mašek Vladimír
  3. Mík Bohumír
  4. Mráz Václav
  5. JNovák Josef
  6. Podaný Václav
  7. Palivec Josef
  8. Ropek Václav
  1. Rudík Štefan
  2. Stehlík Bohumil
  3. Šimánek Václav
  4. Šmíd Václav
  5. Tonner Jan
  6. Truhlář Václav
  7. Žíla Miroslav

 

 

EXTERNÍ STUDIUM: Geologie

  1. Dušek Pavel
  2. Charvát Václav
  1. Krajíček Petr
  2. Váchová Jarmila
  1. Vaněk Petr

 

1,796x celkem (od 6.12.2013), 1x dnes