Maturitní ročníky 1961

Ročník 4.A – Dobývání ložisek rudných

Třídní: Ing. Arnold LUKAŠ
  1. Buchar Jan
  2. Betel Ludvík
  3. Burian Zdeněk
  4. Červenka Jiří
  5. Fabriger Jiří
  6. Hobrland Alexis
  7. Hůla Jaroslav
  8. Jůza Antonín
  9. Kalivoda Karel
  10. Kašpar Josef
  1. Kubíček Petr
  2. Kulovaný Luděk
  3. Lachout Karel
  4. Mach Jiří
  5. Matějka Vladimír
  6. Pečený Oldřich
  7. Pechan Antonín
  8. Pešek Pavel
  9. Petryšín Julius
  10. Rada Miloslav
  1. Smíšek Josef
  2. Srch Jaroslav
  3. Stluka František
  4. Šedivý Jan
  5. Šíma Josef
  6. Vandas Jaroslav
  7. Veliký Konstantin
  8. Veselý Antonín
  9. Žižka Vladimír

 

 

Ročník 4.B – Úprava nerostných surovin

Třídní: František BURIÁNEK
  1. Burian Jiří
  2. Černý Jiří
  3. Druga Evžen
  4. Fišer Miroslav
  5. Jaroš Zdeněk
  6. Kakeš Stanislav
  7. Kupka Jaroslav
  1. Lang Severin
  2. Lehečka Josef
  3. Nováček František
  4. Novotný František
  5. Pacák František
  6. Popelka Jiří
  7. Pucherna František
  1. Sládek Jaromír
  2. Šebek Jan
  3. Šebesta Jiří
  4. Šrail Jaroslav
  5. Vinohradský Miloš

 

 

VEČERNÍ STUDIUM: 5. HOR – Dobývání ložisek rudných

Třídní: Ing. Karel HORNÝ
  1. Bokr Richard
  2. Dražan František
  3. Gabriel Radko
  4. Havlík Jaroslav
  5. Heřman František
  6. Hladík Miloslav
  1. Jančík Antonín
  2. Kalát Zdeněk
  3. Kopejtko Josef
  4. Kohout Eduard
  5. Kot Antonín
  6. Liebner Jiří
  1. Mistrík Stanislav
  2. Nový Josef
  3. Souhrada Zdeněk
  4. Štětina František
  5. Vorel Otakar

 

 

VEČERNÍ STUDIUM: 5. STV – Stavební

Třídní: Ing. Vítězslav VAUMUND
  1. Broum Bohuslav
  2. Češka Josef
  3. Hadač Václav
  4. Holub Otto
  5. Krotil Josef
  6. Kráčmarová Božena
  1. Kráčmar Milan
  2. Lavička Karel
  3. Machuta Antonín
  4. Malířský Jaroslav
  5. Muzikář Miloslav
  6. Ryšavý Ivan
  1. Spálenský Alois
  2. Smíšek František
  3. Šmíd Václav
  4. Žihla Eduard

 

 

DÁLKOVÉ STUDIUM: 5. DS – Dobývání ložisek rudných

Třídní: František PETRLÍK
  1. Benda Jaroslav
  2. Bůžek Bohumír
  3. Dvořák František
  4. Fiala Zbyněk
  5. Fürst Václav
  6. Gaier Karel
  7. Glaser Jiří
  8. Hejlík Václav
  9. Hlaváč Jiří
  10. Horký Karel
  1. Chlebničan Juraj
  2. Jager Karel
  3. Ježek Václav
  4. Kabele Jiří
  5. Kápar František
  6. Levý Antonín
  7. Liška František
  8. Marek Miroslav
  9. Podzimek Josef
  10. Pohorský Karel
  1. Prchlík Adolf
  2. Skuhrovec Karel
  3. Sláma Václav
  4. Sobotka Ladislav
  5. Soukup Jan
  6. Synek Vlastimil
  7. Vallenfels Ivan
  8. Weinel Miroslav

 

 
EXTERNÍ STUDIUM: Geologie

  1. Jiřinec Josef
  2. Kavka Bohumír
  1. Polák Václav
  2. Walter Josef
  1. Žalská Iva

 

2,004x celkem (od 6.12.2013), 2x dnes