Kontakt

upraveno

Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola Příbram
Hrabákova 271
261 80 Příbram 2
IČO 61100234

Zde si nás můžete najít na mapě.

Škola je situována v jižní části města, u severního úpatí Svaté hory. Její budovy zaujímají celou jižní stranu Hrabákovy ulice až k nám. Dr. Josefa Theurera. Z centra města (Pražská ulice) je škola dosažitelná ulicemi Hornická či Mariánské údolí nebo směrem od východu ulicí Balbínova, kde je i zastávka MHD (linky č. 2, 3 a 6, zastávka Svatá Hora).

Sekretariát školy:

Tršová Alena, tel. 326 551 611, fax 326 551 617, sekret@spspb.cz

Pro elektronická podání (emaily) úředního charakteru mail

Úřední hodiny v pracovní dny od 8 do 15 hodin.

Ředitel školy:

Hlaváč Tomáš PaedDr., tel. 326 551 612, hlavac@spspb.cz

Zástupci ředitele:

Závodný Jindřich Ing., tel. 326 551 616, zavodny@spspb.cz

Stehlíková Ivana, Ing., tel. 326 551 630, stehlikovai@spspb.cz

Hospodářka školy:

Wimerová Monika, tel. 326 551 613, wimerovam@spspb.cz

Hlavní účetní:

Jitka Boučková, tel. 326 551 614, bouckovaj@spspb.cz

Jídelna:

Kuchařová Eva, tel. 318 624 197, jidelna@spspb.cz

Vyučující

Jméno Telefon E-mail Konzultační hodiny
Benda Václav, Ing. 326 551 624 bendav@spspb.cz PO 15:00 – 15:45
Doležalová Lenka, Mgr. 326 551 633 dolezaloval@spspb.cz PO 13:15 – 14:00
Dovenerová Sylvie, Mgr. 326 551 633 dovenerovas@spspb.cz ÚT 15:15 – 16:00
Dvořáček Petr, doc. Ing. CSc. 326 551 627 dvoracekp@spspb.cz ÚT 14:20 – 15:05
Hanzíková Ivana, Mgr. 326 551 615 hanzikovai@spspb.cz ČT 13:30 – 14:15
Hlaváč Tomáš PaedDr. 326 551 612 hlavac@spspb.cz Po dohodě
Hochmut Hynek 326 551 628 hochmuth@spspb.cz ČT 16:15 – 17:00
Hostička Karel, Ing. 326 551 621 hostickak@spspb.cz ČT 13:35 – 14:20
Humlová Vladislava, Mgr. 326 551 623 humlovav@spspb.cz ÚT 15:15 – 16:00
Kabát Roman, Ing. 326 551 621 kabatr@spspb.cz ČT 13:30 – 14:15
Kačena Jaroslav, Mgr. 326 551 615 kacenaj@spspb.cz ÚT 13:30 – 14:15
Karel Vladimír, Mgr. 326 551 622 karelv@spspb.cz PO 13:35 – 14:20
Karnetová Soňa, Mgr. 326 551 623 skarnetova@seznam.cz ST 15:15 – 16:00
Klemšová Markéta, Ing. 326 551 619 klemsovam@spspb.cz PO 15:15 – 16:00
Klusal Rudolf, Ing. 326 551 632 klusalr@spspb.cz ÚT 15:15 – 16:00
Kuchařová Eva, Ing. 326 551 627 kucharovae@spspb.cz PO 15:15 – 16:00
Lavičková Jaroslava, Mgr. 326 551 623 lavickovaj@spspb.cz ST 14:20 – 15:05
Novotný Josef, Ing. 326 551 632 novotnyj@spspb.cz PO 15:15 – 16:00
Pudilová Lenka, Mgr. 326 551 623 pudiloval@spspb.cz PO 13:35 – 14:20
Rozhoň Jan, PaedDr. 326 551 624 rozhonj@spspb.cz ČT 13:35 – 14:20
Řehout Josef, Ing. 326 551 621 rehoutj@spspb.cz ČT 13:30 – 14:15
Říhová Šárka, Mgr. 326 551 615 srihova@spspb.cz PO 13:30 – 14:15
Sláma Tomáš, Mgr. 326 551 633 slamat@spspb.cz PO 13:35 – 14:20
Smíšek Rudolf, Ing. 326 551 625 r.smisek@geomart.cz ÚT 15:15 – 16:00
Sova Jindřich 326 551 619 sovaj@spspb.cz ÚT 13:35 – 14:20
Stehlík Ondřej, Ing. 326 551 624 stehliko@spspb.cz ÚT 13:35 – 14:20
Stehlíková Ivana, Ing. 326 551 630 stehlikovai@spspb.cz Po dohodě
Svoboda Václav, Ing. 326 551 627 svobodav@spspb.cz ČT 15:15 – 16:00
Šmídová Iva Ing. 326 551 615 ismidova@spspb.cz ST 14:00 – 14:45
Štětinová Barbora, Mgr. 326 551 625 stetinovab@spspb.cz ÚT 13:30 – 14:15
Štícha Roman 326 551 621 stichar@spspb.cz PO 13:35 – 14:20
Štefan Karel, Ing. 326 551 621 stefank@spspb.cz PO 13:20 – 14:05
Švejda Martin, Ing. 326 551 621 msvejda@spspb.cz ST 13:25 – 14:10
Troch Filip, Mgr. 326 551 622 trochf@spspb.cz ST 15:15 – 16:00
Turská Eva, Ing. 326 551 625 turskae@spspb.cz PO 13:30 – 14:15
Vacek Martin 326 551 634 vacekm@spspb.cz ČT 13:35 – 14:20
Vácha Roman, Mgr. 326 551 622 vachar@spspb.cz PO 15:15 – 16:00
Valenta Dagmar 326 551 633 valentad@spspb.cz ČT 13:35 – 14:20
Volf Karel, Ing. 326 551 621 kvolf@spspb.cz PO 13:35 – 14:20
Závodný Jindřich Ing. 326 551 616 zavodny@spspb.cz Po dohodě
Zikmund František, Ing. 326 551 627 fzikmund@spspb.cz ÚT 15:15 – 16:00
Zikmund Jiří 326 551 621 zikmundj@spspb.cz PO 13:30 – 14:15

 

37,142x celkem (od 6.12.2013), 16x dnes