Stolní tenis 2019

c0634c7a612838e4013bc522be50c43d V pondělí 4. 11. 2019 se v tělocvičně naší školy uskutečnil turnaj středních škol ve stolním tenisu. Do tohoto turnaje se přihlásilo 5 družstev chlapců a 4 družstva dívek. V loňském roce se naši chlapci umístili na krásném druhém místě a dívky dokonce na místě prvním a v následném krajském kole skončily na druhém místě, což je jistě velký úspěch. Naše očekávání tedy byla veliká.

Po velmi těsné prohře s družstvem gymnázia Příbram se družstvo chlapců opět umístilo na druhém místě v okrese.

IMG_20191104_115448Zdeněk Bláha 4.SP, Antonín Jirkovský 1.SP, Sebastian Miko 3.EM

 

Děvčata bohužel nestačila na družstva z Gymnázia a Dubna, tak si tentokrát místo zlatých medailí vybojovala pouze bronzové. I tak je jistě velký úspěch být třetí v okrese, když se v turnaji objevují hráči a hráčky, kteří stále aktivně působí v ping-pongových klubech.

IMG_20191104_115519Veronika Velátová 2.PA, Denisa Plecitá 3.PA, Aneta Veselá 4.PA

 

Celý turnaj se nesl v přátelském duchu a nenastal žádný problém, který by bylo potřeba řešit. Budeme se tedy těšit na příští rok tohoto turnaje a budeme doufat v ještě lepší umístění naší školy. Velkým příslibem je jistě žák ze třídy 1.SP, Antonín Jirkovský, který v celém turnaji neprohrál jediný zápas.

Filip Troch

h

d

183x celkem (od 6.12.2013), 3x dnes


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Spam protection by WP Captcha-Free