Výsledky sportovního dne

V úterý 3.5. 2016 dostali žáci druhých ročníků šanci poměřit svou sportovní připravenost na nadcházející sportovní kurz. Všechny turnaje organizovali a rozhodcovali žáci naší vyšší odborné školy z prvního a druhého ročníku.

Třídní družstva se utkala každý s každým v basketbalu a fotbalu. Obě disciplíny se hráli 2×10 minut, každý s každým. Zatímco pořadí v basketbalovém turnaji bylo po odehraných utkáních celkem jasné, ve fotbalovém turnaji muselo rozhodovat skóre a pak i vzájemný zápas.

Oba turnaje vyhrála třída 2.SP – k tomuto jim jménem kabinetu TEV gratulujeme. Ostatní třídy tak mají ještě týden a půl, aby vyladily svou formu na turnaje hrané na sportovním kurzu v Horním Poříčí.

Děvčata z jednotlivých tříd se utkala v turnaji stolního tenisu. Losem byla rozdělena do dvou skupin. Poté se ve finále utkaly vítězky skupin, druhá s druhou a třetí se třetí. Celý turnaj vyhrála Andrea Smetanová z 2.PA – také gratulujeme.