Úmrtí Ing. Vladimíra Baiera

lb
Ředitelství školy oznamuje, že nás 28. 8. ve věku 88 let opustil náš dlouholetý kolega Ing. Vladimír Baier. Jeho působení na naší škole je svázáno především s výukou strojírenských předmětů ve strojírenských a hornických oborech. Byl zakladatelem laboratoří pro výuku v oblasti kontroly a měření. I v pozdním důchodovém věku pomáhal škole při nečekaných zástupech za nepřítomné kolegy.
Do současnosti se aktivně zajímal o dění a novinky a často se rád do našich řad vracel. Jeho oblíbenost potvrzuje i řada pozvání na srazy absolventů, kterých se hojně účastnil. Svojí délkou působení za katedrou i osobitou povahou se zařadil mezi legendy profesorského sboru.
Čest jeho památce
PaedDr. Tomáš Hlaváč, ředitel školy

2,220x celkem (od 6.12.2013), 2x dnes

Komentáře

Úmrtí Ing. Vladimíra Baiera — 1 komentář

  1. Ač jsme se všichni třásli, když nás měl Vláďa učit, praxe mu dala za pravdu. Je pravda, že jsem jeho náročnost pochopil až mnohem později. A jsem rád. že jsem měl to štěstí a mohl jsem mu svůj dík později osobně vyjádřit jako učitelský kolega. Kdo ještě nechápete, pak věřte, že s ním odešlo nefalšované nadšení pro obor a jeho kontinuitu.Všem nám chtěl dát to nejlepší! Vláďo, nikdy nezapomenu, co jsi pro nás udělal! Děkuji.